Divadlo pod Palmovkou - novinky

3. Května 2021

V létě hrajeme v šapitó a těšíme se na Vás!

Jsme plni optimismu a věříme, že v létě pro vás budeme hrát! Ačkoliv v dnešní době nevíme, co bude zítra, rozhodli jsme se věřit, že se situace umoudří a budeme moci hrát. Hrát budeme třeba v Azylu 78 na Výstavišti.  Azyl78  je obrovské šapitó patřící divadlu Jatka78, bude stát na Výstavišti celé léto a hostit různé divadelní soubory. My tam budeme také a máme pro vás připravené ty největší PECKY Z PALMOVKY! Chystáme pro vás Žítkovské bohyně,  Bezrukého Frantíka Pusťte Donnu k maturitě!  a  294 statečných Už nyní si můžete zakoupit vstupenky na našich internetových stránkách.

ŠATNÍK NA PALMOVCE!

Navázali jsme krásnou novou spolupráci s projektem Šatník – pro rodiny samoživitelů. Celý květen bude tento projekt hostovat na našem PalmOff studiu. V prostorách, kde se v současnosti nehraje, vzniká balírna a výdejna balíčků pro rodiče, kteří potřebují hmotnou pomoc. V hlavní roli rodiče a také Nora Fridrichová. Šatník Nory Fridrichové vybírá od lidí oblečení, hračky nebo hygienické potřeby a poté je zdarma rozdává do rodin, které to potřebují. A nejen to! Ale pozor, tímto naše spolupráce nekončí, nýbrž začíná! Už brzy se dozvíte víc!

LETNÍ HERECKÁ ŠKOLA

V létě startuje v Divadle pod Palmovkou jeden z nových projektů a to LETNÍ HERECKÁ ŠKOLA. V zázemí Divadla pod Palmovkou si osvojíte herecké praktiky pod vedením zkušených profesionálů. V intenzivním letním kurzu vedeném herci ze souboru Divadla pod Palmovkou a profesionály z oboru, získáte bohaté zkušenosti, které vám zvýší sebevědomí při kontaktu s lidmi. Získáte základy herectví, jevištní mluvy, hereckého jednání, pohybu a práce s hlasem. Veškeré podrobné informace o termínech kurzu, jeho kapacitě apod. naleznete zde: https://www.podpalmovkou.cz/letni-herecka-skola

 

Projekt FACE TO FAITH vybíral nové divadelní projekty

Ve dnech 26. a 27. dubna ředitelé, kurátoři a spolupracovníci ze všech 7 partnerských institucí společně na on-line konferenci vybírali s přijatých projektů v rámci vyhlášené výzvy pro nové divadelní projekty, které se budou v jednotlivých zemích realizovat. Přihlásilo se velmi mnoho kvalitních, originálních a ambiciózních projektů a vybrat ten správný bylo pro každou instituci bezesporu velmi těžké. Po společných diskuzích, předávání si názorů a zkušeností si nyní každý z partnerů nechal ještě nějakou dobu na finální rozhodnutí a 7. května zveřejníme konečné výsledky. Sledujte stránky www.face-to-faith.eu , kde představíme všechny vítězné projekty. 

ZAPOJTE SE
Staňte se součástí Palmovka Teď
CHCI BÝT SOUČÁSTÍ