Divadlo pod Palmovkou - srpnové akce

1. Srpna 2021

V srpnu Divadlo pod Palmovkou uvede na Velkém sále divácky velmi oblíbenou romantickou komedii Zamilovaný Shakespeare, jejíž filmovou předlohu jste možná viděli. Přijďte 19. srpna na okouzlující fiktivní příběh o tom, jak vznikla nejslavnější hra všech dob Romeo a Julie.

A to není všechno, co se na Palmovce bude hrát! Můžete přijít na veřejnou generálku Višňového sadu 18. srpna nebo na studiovou scénu PalmOFF na některou ze současných komedií. 

Více na stránkách www.podpalmovkou.cz

Hrdiny Kubiše a Gabčíka uvidíte v šapitó Azyl78

Inscenaci o hrdinech Operace Anthropoid 294 statečných uvede Divadlo pod Palmovkou v šapitó Azyl78 na konci srpna.

 
Ve velkém cirkusovém šapitó Azyl78 na pomezí Výstaviště a Stromovky odehraje Divadlo pod Palmovkou jednu ze svých nejnovějších inscenací 294 statečných. Hra o hrdinech Operace Anthropoid získala na jaře ocenění v kategorii „Poprvé uvedená hra roku 2020“ v Cenách divadelní kritiky. S divadelní nadsázkou vzdává hold nejen českým výsadkářům, ale i obyčejným lidem, kteří je ukrývali a projevili nezvyklou statečnost a obětavost v boji proti nacismu.
Autorem a režisérem inscenace je Tomáš Dianiška, který v současnosti sklízí jedno ocenění za druhým za divadelní ztvárnění svých textů. Doku-fikční drama 294 statečných uvede Divadlo pod Palmovkou v Azylu78 ve dnech 23. a 25. srpna.
Pro více informací a vstupenky klikněte zde: https://bit.ly/294statecnych

Poslední uvedení inscenace Můj romantický příběh

Na konec prázdnin Divadlo pod Palmovkou spolu s Městskou částí Praha 8 připravili speciální událost. Můj romantický příběh bude mít derniéru na nádvoří Libeňského zámečku, kde vyroste letní scéna přímo pro tento účel.
Můj romantický příběh je divadelní zpovědí jedné generace a nabízí nejen smích a dojetí, ale klade i otázky, na něž všechny generace hledaly, hledají a budou hledat odpovědi. V hlavních rolích uvidíte Vendulu Fialovou a Jana Huška.

Přijďte se rozloučit 28. srpna od 19.30!
A POZOR! Pro obyvatele Městské části Praha 8 máme speciální slevu.
Pro více informací a vstupenky klikněte zde: https://bit.ly/MujRomantickyPribehNaPalmovce

ZAPOJTE SE
Staňte se součástí Palmovka Teď
CHCI BÝT SOUČÁSTÍ