Přijďte s námi plánovat budoucí podobu Palmovky (8. - 19. 6.)

29. Května 2020

Přijměte pozvání na jarní seriál veřejných projednání v informačním kontejneru na Palmovce. Městská část Praha 8 ve spolupráci s Institutem plánování a rozvoje a Magistrátem hl. města Prahy připravila několik plánovacích akcí, ve kterých budou moci obyvatelé hlavního města ovlivnit podobu veřejných prostranství v pražské Libni. 

Palmovka již dlouho čeká na klíčové úpravy a změny. Ten čas právě nastal. MČ Praha si zadala tvorbu územní studie, která by do budoucna měla přesně definovat, jak se může a nesmí Palmovka rozvíjet. Do procesu urbanistického návrhu míří náměstí Bohumila Hrabala, které bude mimo jiné opatřeno významým uměleckým dílem, do jehož návrhu se veřejnost také může zapojit. 

Pojďte se s námi účastnit plánování přesné podoby a funkcí těchto prostranství. V komentovaných procházkách se podíváme do přístupných i uzavřených prostranství, a povíme si o známých i méně známých detailech rozvoje této části města. Veřejnost bude mít možnost se doptat odborníků na průběh i další plány při proměně Palmovky. To vše od 8. do 19. 6. na pražské Palmovce. Těšíme se na Vás v infokontejneru. 

 

ZAPOJTE SE
Staňte se součástí Palmovka Teď
CHCI BÝT SOUČÁSTÍ